Tom Indkøbskurv

CISCO 100GBASE CWDM4 QSFP Transceiver

Forsiden / CISCO 100GBASE CWDM4 QSFP Transceiver
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
CISCO 100GBASE CWDM4 QSFP Transceiver LC 2km over SMF (QSFP-100G-CWDM4-S=)

CISCO 100GBASE CWDM4 QSFP Transceiver
LC 2km over SMF

Varenr.:
QSFP-100G-CWDM4-S=
SKI-ID: 50072019-00000481
UNSPSC: 43222604
EAN:
0882658836626
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Beskrivelse

Cisco QSFP-100G-CWDM4-S=. Grænseflade type: QSFP

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.