Tom Indkøbskurv

CISCO 10GBASE ZR SFP10G Module

Forsiden / CISCO 10GBASE ZR SFP10G Module
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
CISCO 10GBASE ZR SFP10G Module for SMF (SFP-10G-ZR)

CISCO 10GBASE ZR SFP10G Module
for SMF

Varenr.:
SFP-10G-ZR
SKI-ID: 50072019-00000481
UNSPSC: 43222604
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Beskrivelse

The Cisco SFP-10G-ZR is a multirate 10GBASE-ZR, 10GBASE-ZW, and OTU2/OTU2e module. It supports link lengths of up to about 80 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652). This interface is not specified as part of the 10 Gigabit Ethernet standard and is instead built according to Cisco specifications.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.